Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 33 292 ogłoszeń w całej Polsce

Obiekt-bdb lokalizacja!

Częstochowa, Wyczerpy

950 000 zł660 m2
  • Typ transakcji: sprzedaż
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 1 439 zł/m2
Bardzo atrakcyjny budynek usługowo-przemysłowy położony na działce o pow.1859m2,zlokalizowany na Wyczerpach (bardzo dobry dojazd do DK1). Łączna powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi ok.660m2.Wysokość obiektu:7m.Budynek może świetnie spełniać rolę min.:magazynu z pomieszczeniami biurowymi,hali produkcyjnej,zakładu krawieckiego.Parter został zaadaptowany w takie pomieszczenia jak:kuchnia-jadalnia,łazienki(WC,umywalki,prysznice),szatnie(damska,męska z sanitariatami),małe pomieszczenia magazynowe,pomieszczenia socjalne dla pracowników,kotłownia.Budynek ogrzewany jest piecem na eko-groszek.
Piętro stanowią:duża hala z klimatyzacją oraz mniejsza,które dotychczas spełniały rolę hal produkcyjnych w sferze usług krawieckich,pomieszczenia biurowe-klimatyzowane,łazienki,duży magazyn,mały magazyn.Obiekt przystosowany jest do zatrudniania osób o obniżonej sprawności ruchowej.Na podłogach położone są płytki.Łazienki wykończone w bdb standardzie.Nieruchomość posiada zabezpieczenie antywłamaniowe.
Przy budynku znajduje się rampa wyładunkowa, parking,plac manewrowy.Całość ogrodzona,brama wjazdowa sterowana elektronicznie.Do obiektu podłączone jest szambo.
Oferta godna polecenia dla osób poszukujących obiektu o wysokim standardzie!
Lokalizacja ogłoszenia przybliżona do miejscowości lub dzielnicy/osiedla
biuro nieruchomości
Biuro Nieruchomosci Viktoria
@